repro-wrestling

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
repro-wrestling

..::Wrestling is my life::..


2 participan?i

    Be The Booker Hellz vs Repro

    antony0
    antony0
    Wannabe Member
    Wannabe Member


    Numarul mesajelor : 63
    Varsta : 28
    Localizare : constanta
    Data de inscriere : 27/12/2009

    Be The Booker Hellz vs Repro Empty Be The Booker Hellz vs Repro

    Mesaj Scris de antony0 Sam 6 Feb 2010 - 15:11

    hei am avut timp si am facut asta...sper sa va placa ( scz repro Very Happy )

    buna seara doamnelor si domnilor…am ajuns si la main-event unde hellzord se va lupta cu reproRKO

    Si meciul incepe : repro il preia rapid pe hell si il trimite la podea unde incearca un headlock dar hell iese…hell este trimis in corzi de unde este preluat de repro intr-un side-efect..
    Repro vrea pinul si …
    .:1:.
    .:2:.
    Hell se ridica …o serie de pumni care o da repro dar hell schimba soarta meciului pintr-un backbreaker…hell se suie pe corzi si vrea un elbow dorp…si il reuseste
    Pin
    .:1:.
    .:2:.
    Repro rezista dar este luat intr-o serie de pumni de catre hell…si repro reuseste un incredibil CRC
    Dar nu mai are enrgie sa puna si pinul..repro se ridica..la fel face si hell..
    Repro ii face un superb suplex lui hell…si
    OMG ! Is radet r superstar…e Antonio care isi face aparitia pe rampa de intrare… alearga spre ring si ii distrage atentia lui repro…cea ce e rau deoarece el uita de hell…Antonio convins de albitru pleaca iar…cand repro se intoarce este intampinat de un hellway ….si acesta este sfarsitul meciului…hell se intreapta spre un pin..
    .:1:.
    .:2:.
    .:3:.
    Asta e, hell castiga lupta si va merge le repromania unde se va bate cu antony0 pentru titlul rwe champion of champions…
    CM Repro
    CM Repro
    Administrator
    Administrator


    Numarul mesajelor : 319
    Varsta : 31
    Localizare : Oradea
    Data de inscriere : 10/01/2008

    Be The Booker Hellz vs Repro Empty Re: Be The Booker Hellz vs Repro

    Mesaj Scris de CM Repro Dum 7 Feb 2010 - 2:27

    tocmai mi`a venit o idee

      Data/ora curentă este: Sam 18 Mai 2024 - 22:50